top of page

DUK

 • Koks yra skirtumas tarp monetos ir medalio?
  Moneta yra mažo formato plokščias metalinis objektas, išleistas valstybiniu užsakymu ir naudojamas kaip piniginis vienetas. Medaliai dažniausiai yra didesnio formato bei reljefingumo. Tradiciškai medaliai būna skirti apdovanojimams ar įvykių ir asmenybių atminimui. Tačiau medaliai turi ir atskirą nišą - meninio medalio (viena iš meno šakos - skulptūros formų, prie kurios greta yra ir plaketė bei gemma). Tiesioginės paskirties šioje sferoje medaliai dažniausiai neturi, o temų bei išraiškų įvairovė yra begalinė kaip ir žmogaus kūryba.
 • Kodėl jūsų medaliai yra tokie brangūs lyginant su kitais?
  Tiesą pasakius jie nėra brangūs, nes mano leidžiamų medalių tiražai yra nedideli, bei sudėtingi kompoziciniai užmanymai reikalauja daugiau laiko įgyvendinimui. Be to, kūrybiniam procesui skaitmeninio palengvinimo nenaudoju.
 • Kiek užtrunka laiko sukurti medalį?
  Priklausomai nuo projekto sudėtingumo, vienos gipsinės pusės sukūrimas gali trukti nuo 3 savaičių iki 12 mėnesių ir daugiau. Be to darbo įgyvendinimui reikia dar 2 savaičių ar 2 mėnesių (liejybai, kalybai).
 • Kokia yra individualaus medalio užsakymo kaina?
  Kainos priklauso nuo darbo sudėtingumo ir pageidaujamo tiražo: 1. Medalionas (~3-4 cm) - nuo 3000€ + liejimas; 2. Medalis (~5-6 cm) - nuo 4500€ + liejimas; 3. Dvipusis gipsinis modelis medalių tiražavimui monetų kalykloje (~18-22 cm) - nuo 7500€ + tiražavimas.
FAQ
bottom of page